WK Afstanden Heerenveen

De aanmelding voor het WK schaatsen is helaas gesloten. Je kunt je eventueel wel voor de reservelijst aanmelden (mochten er nog annuleringen zijn).

Deelnemers WK Afstanden Heerenveen

BedrijfsnaamE-mailadresAantal personen
Briggs & Stratton Netherlands B.V.straten.hans@basco.com2
bouwmakkerInfo@bouwmakker.com2
Qarin BVjdijkmans@qarin.nl2
Ducatiparts-Onlineinfo@ducatiparts-online.com2
Dorus & MannesDorus@dorusenmannes.nl1
reuvers afbouwpiet@reuvers-afbouw.nl2
R&B Training en Opleidingmarc@renbtrainingenopleiding.nl1
Senior lidpgiesbers1947@gmail.com1
kop advocatenroel@kopadvocaten.nl2
John Shop modeinfo@johnsshop.nl1
Pannenkoekenhuis De Ontdekkingmfmrateringarntz@gmail.com1
JWR elektrotechniekj.beek@jwr.nl2
Otten en Kampschreurwilfred@ottenenkampschreur.nl2
Red Eye Shoesrichard@visser-mail.com1
Vervoerservice van Drieledwin.koelman@vandrielgroep.nl2
Slaapsfeer Beuningenpeter@slaapsfeer.nl2
Wijchens Weekblad Wegwijslarsregeer@hotmail.com2
Isero Wijchenpetergiesbers@isero.nl2
Expert wijchenRenebo1718@gmail.com2
Bouwbedrijf Sleenhoff B.V.info@sleenhoffbouw.nl1
van Noort Bandenserviceinfo@noortbanden.nl2
Mattheuws soccer &sportsJvdgroes@hotmail.com2
Eclips Raamdecoratieinfo@eclipsraamdecoratie.nl2
D'n Dorstige Schraaf Investmentsbartschraven@kpnmail.nl2
Rosmalen Groepjoost.rosmalen@rosmalengroep.nl2
Administratiekantoor Moky B.V.otto.schep@moky.eu2
Bas van Ewijk logisticsbas@basvanewijklogistics.nl1
Kees Schamineekeesschaminee@icloud.com2
Bram Hofmanshofmans@lapenhofmans.nl1
van den Hoogen afwerkingsbedrijfvdhoogenvof@gmail.com1
Grashoffstomerijgrashoff@hotmail.com1
Heilbron WIjchenhans.bijmans@heilbron.nl1
Bufkeshenksanders126@gmail.com1
René WijshakeConnect@renewijshake.nl2
J.J.van Haaren Transport BVjochen@vanhaarentransport.nl2
Rapirsven@rapir.nl1
Van Xanten Tradinginfo@vanxantentrading.com1